Başarılarımız


1999 yılında Microsoft işletim sistemleri için aynı yazılımın farklı özellikli bilgisayarlara göre performans değişikliği gösteren kısımları revize edilerek "katılımsız Windows" adı ile işletim sistemlerini daha stabil hale getirdik.
2000 yılında TC kimlik numaraları verilmesi sistemi algorirmasını diğer kurumlarla entegre çalışmasına destek verdik.
2001 yılında OSYM numara sorgulama sistemi güvenlik açıkları kapatma görevi verildi, ve hala aynı sistem kullanılmaktadır.
2002 yılında zamanının popüler sitelerinden olan mynet.com un Almanya sunucuları güvenlik sistemini oluşturduk.
2003-2004 yılları arasında Oyak bank, Etibank, ve yapıkredi bankası güvenlik sistemlerini oluşturduk. tc kimlik no ile giriş sistemini entegre ettik.
2005 yılı Antalya Adliyesi Bilgi işlem Güvenliğinden sorumlu olduk.
2006 yılında Analya emniyet binasının bilgi alma biriminde destek verdik. Polis teşkilatının ilk siber suçlar biriminin kurulmasında büyük öncülük ettik.
2007 yılında İstanbulda Özellikle inşaat şirketleri olmak üzere bir çok şirketin web sayfası tasarımını yaptık.
2007 yılında ilk e ticaret sitemizi kurduk. online satış hizmetimizi başlattık.
2008 yılında mobil ödeme sistemini yaptık. Tüm operatörler ile anlaşma sağladık ve telefonlara gelen pin kodları yazılımını üretimi ve güvenliğini sağladık.
2009 yılında Aktif olarak muhasebe programları bayilik hizmetini yürüttük. bir çok program alt yapımız sayesinde programların erişebilecekleri limitlerdeki bakış açısını değiştirtik. AGİ hizmetini programa entegre edilmesi yazılımını gerçekleştirdik.
2009 yılında zirve muhasebe programının internet üzerinden sunucu içerisinde kullanılması sağlandı. Bu proje her yıl geliştirilerek aktif olarak Türkiyenin bir çok yerinde kullanılmaktadır.
2011 yılında istanbuluseyret projemiz ile istanbul bölgelerinin güvenlik kameraları ile izlenme hizmetini gerçekleştirdik. Bu projemiz şimdi istanbul belediyesi bünyesindedir.
2011 yılında Emniyet Müdürlüğü Siber suçlar biriminde eğitimler verildi. Günümüzde de kriminal ve siber suçlar birimlerinde hala entegre çalışılmakta, bilgi paylaşımında bulunmaktayız.
2012 yılında 112 Ambulans çağrı sistemleri yazılımı ile Türkiye geneli ambulans çağrılarında bizim programlarımız kullanılmaktadır.
2013 yılında içişleri bakanlığına bağlı MİT müsteşarlığı bünyesinde hizmet verildi. ilk cyrpto virüslerinin çıktığı zamanlarda tedbir alınması, önlemlerin gerektiği konusunda fizibilite çalışmaları sunuldu. proje kabul edilmemesinin hata olduğu 2 yıl sonra ortaya çıktı. Günümüzde hala aktif olarak destek vermekteyiz.
2014 yılında kobani olayları olarak geçen savaşta ASELSAN'a QR kodlu silah projesini ve yazılımını sunduk. Bu projemiz gizlilik nedeni ile detaylandırılmamaktadır.
2015 yılında Adliye personellerinin bilgi güvenliği içerisinde kartlı geçiş sistemlerini aktif ettik.
2016 yılında IRAK teknoloji gelişimi firmalarına öncülük ederek bir çok firmanın orada iş yapmasına olanak sağlandı. Sunucu erişimleri sağlandı.
2017 yılında Zirve muhasebe programı tamamen web tabanlı hale getirildi. yedekleme sistemleri arttırıldı, güvenlik öncelik oldu. Türkiye'de ilk ve tek olarak hizmetimiz yoğun ilgi ile devam etmektedir.
2018 yılında Türkiye içi aktif Sunucu sayımız 60 oldu. Yurtdışı görüşmelerimiz başladı. aynı yıl "Getir" isimli uygulama farklı bir isim ile tüm telif hakları ile birlikte satıldı.
2019 yılında Romanya, Makedonya, Ukrayna, Azarbaycan, Sırbistan ve Fransa'da bulunan sunucularımızla birlikte toplam sunucu sayımız 72 oldu.
2020 yılında yoğun iş temposu ve pandemi sebebi ile tamami ile Zirve Bulut hizmetine odaklandık. uygun fiyata kaliteli hizmet vermek için harici bir proje veya uygulama işi yapmamaktayız.

Belgelerimiz
MİSYONUMUZ


Kullanıcılarımızın en pratik, güvenli ve hızlı bir şekilde programlarını kullanarak kendi işlerine odaklanmaları, kendi işi ile ilgili olmayan alanlarda vakit kaybetmemeleri için çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ


Milli duygularımız ile israfı önlemeyi hedeflemekteyiz. Aynı işin daha pratik kullanımları varken, vakit kaybı ile kullanıcıların zaman kaybetmelerini istemiyoruz. En kıymetli zenginliğin "zaman" olduğunun bilincindeyiz.

BASINDA BİZ